top of page

God jul og godt nytt år!

Forfatterens bilde: Britta FjärsmansBritta Fjärsmans

Etter nok et spesielt år og utfordringene det førte med seg, ser vi nå frem imot et nytt og spennende år som forhåpentligvis gir oss mulighet for å møte dere i større utstrekning, både gjennom våre kurser, men også direkte i showroomene våre i Oslo, Hvalstad, Vestfold, Kristiansand og Trondheim.


Vi håper imidlertid at dere har hatt en god opplevelse med oss og våre produkter, og vi ønsker dere hjertelig velkommen tilbake i 2022!

 

Her er en liten tilbakeblikk med godbiter fra året som gått.

La deg inspireres og inspirer andre, bruk #dekorhuset og del dine mikrosementbilder med oss på @dekorhusetnorge


 
 
 

1 Comment


Etter flere mislykkede forsøk på tradisjonelle datingsider, valgte jeg å prøve noe helt nytt som imøtekom mine ønsker om uformelle og ekte sexmøter. Plattformen tilbyr en direkte og inkluderende tilnærming der det er enkelt å komme i kontakt med likesinnede. I midten av reisen oppdaget jeg sex kontakt, som virkelig forenklet prosessen med å finne interessante og spontane møter. Jeg setter pris på den ærlige stemningen og den trygge atmosfæren, noe som gjør dette stedet til et naturlig valg for voksne.


Like
bottom of page